KOŚCIÓŁ W MYSZKOWIE

Budowa kościoła to kolejna okazja do montażu ogrzewania nadmuchowego od THERMICO. Spośród wielu możliwości i tu wybrano ogrzewanie nadmuchowe. Po wielu analizach ustalono, że przyniesie najwięcej korzyści. Za poparciem pomysłu stanęły też niskie koszty produkcji ciepła, a także wygoda utrzymania i użytkowania systemu.

budowa kościoła - ogrzewanie od Thermico

NOWOCZESNY KOŚCIÓŁ

Budowa kościoła to dobry moment na montaż ogrzewania nadmuchowego. Przygotowywany przez THERMICO projekt zakłada montaż urządzeń jeszcze na etapie prac, stąd często koszt instalacji jest niższy niż w przypadku budynków w remoncie. Kościół w Myszkowie jest przykładem ukazującym nowoczesną architekturę sakralną, w której zastosowanie znalazły nowe rozwiązania grzewcze. Dopasowanie projektu do wystroju świątyni sprawia, że system ogrzewania nadmuchowego jest niewidoczny dla wiernych. Niska emisja hałasu nie przeszkadza też w prowadzeniu obrzędów religijnych. Mimo dużej kubatury kościoła ogrzewanie nadmuchowe działa tu wydajnie i szybko.

ogrzewanie budynków sakralnych budowa kościoła w Myszkowie

Podczas montażu systemu ogrzewania nadmuchowego budowa kościoła wciąż trwała. Trwały prace wykończeniowe, prowadzone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Nie mamy obecnie informacji dotyczącej sprawowania się instalacji, jednak przez okres od jej ukończenia nie otrzymaliśmy żadnej informacji o jej nieskuteczności. Należy zatem przyjąć, że ogrzewanie nadmuchowe sprawuje się dobrze i cieszy zarówno wiernych jak i osoby odpowiedzialne za utrzymanie kościoła.

BUDOWA KOŚCIOŁA

THERMICO kompleksowo realizuje inwestycje z zakresu ogrzewania nadmuchowego kościołów i obiektów sakralnych. Prace rozpoczynają się od przygotowania projektu i doboru właściwych urządzeń, które sprostać muszą stawianym wymaganiom. Czynności montażowe oraz wykończeniowe wykonujemy z poszanowaniem wartości zarówno duchowej jak i materialnej budynku. Zapewniamy też szkolenia z zakresu obsługi systemu oraz jego całoroczny serwis.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania związane z ogrzewaniem nadmuchowym dla kościołów i możliwościach jego montażu na konkretnych przykładach. Wyjaśnimy też jak dużych oszczędności należy spodziewać się podczas modernizacji istniejącego już ogrzewania w kościele. Pytania można zadać poprzez formularz lub podczas rozmowy telefonicznej. Więcej wiedzy o ogrzewaniu nadmuchowym znajduje się na stronie domowej Thermico.