5 czerwca 2019r.

Konferencja „Realizacja Inwestycji budowlanych w obiektach sakralnych” w Kamieniu Śląskim

Dokładnie o 11:00 w dniu 5 czerwca 2019 roku, Thermico prowadziło wykład na konferencji poświęconej realizacji inwestycji budowlanych w obiektach sakralnych.

Przybyli goście mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami z wielu branż. Jako specjaliści w branży ogrzewania kościołów zapoznaliśmy zgromadzonych z projektami systemów ogrzewania nadmuchowego, które funkcjonują już w świątyniach w całej Polsce i na Ukrainie. Opowiedzieliśmy też o korzyściach płynących z posiadania jednego, zintegrowanego systemu zawierającego:

• ogrzewanie nadmuchowe
  • sprawną wentylację z odzyskiem ciepła (rekuperacja)
  • klimatyzację
  • funkcje osuszania lub nawilżania powietrza

Prócz bezdyskusyjnej wygody w sterowaniu wszystkimi parametrami powietrza z jednego miejsca zwróciliśmy uwagę słuchaczy na korzyści ekologiczne i ekonomiczne tego typu inwestycji. Systemy te doskonale bowiem współpracują zarówno z piecami zasilanymi gazem ziemnym, jak również z pompami ciepła. Montaż tych ostatnich jest nieuciążliwy, nie wymaga żadnych robót ziemnych.

Zapraszamy na kolejne konferencje z naszym udziałem! Do zobaczenia!