Thermico – ogrzewanie kościołów i obiektów sakralnych

PROFESJONALIZM i DOŚWIADCZENIE

Ogrzewanie kościołów jest specjalizacją THERMICO, przedsiębiorstwa obecnego na rynku branży ogrzewania nadmuchowego i wentylacji już od ponad dekady. W okresie tym wypracowaliśmy wygodne formy współpracy w zakresie przeprowadzanych inwestycji. Każda z nich kończyła się obopólnym zadowoleniem z prac, które służą poprawie komfortu wiernych i osób duchownych.

OGRZEWANIE KOŚCIOŁÓW

Odpowiednia temperatura i dobry klimat w budynku to finał współpracy. Nim do niego dojdzie chętnie doradzimy w zakresie ogrzewania nadmuchowego i możliwości jego wykorzystania w budynkach, zarówno sakralnych, jak i tych spełniających inne funkcje. Na konkretnych przykładach wskażemy, że ogrzewanie kościołów nie musi wiązać się z wysokimi opłatami, zaś jakość powietrza w budynku znacznie się poprawia. Zajmujemy się techniczną stroną inwestycji proponując optymalne dla lokalizacji rozwiązania. Po dokładnym rozplanowaniu prac przeprowadzamy niezbędne w zakresie montażu ogrzewania nadmuchowego prace budowlane. Wszystkim naszym działaniom przyświeca przy tym idea poszanowania miejsca oraz jego wartości, zarówno duchowej jak i architektonicznej, swoje działania dostosowujemy do potrzeb parafian.

Działalność firmy opiera się także na montażu systemów ogrzewania nadmuchowego w domach mieszkalnych i budynkach użytkowych. W zaawansowanych inwestycjach opieramy się na rozbudowanych instalacjach obejmujących rekuperację, klimatyzację i wentylację w obiektach. Rozwiązania te stosujemy z powodzeniem podczas bieżących prac w nieruchomościach o dużych i średnich powierzchniach użytkowych. Wygodę zarządzania dobrą jakością powietrza i jego odpowiednia temperaturę gwarantuje centralne sterowanie systemem, które odbywa się za pomocą prostego w obsłudze, wygodnego sterownika.

W albumie naszych realizacji znajdują się zarówno obiekty nowe, jak i historyczne. THERMICO zadba o dobry klimat w każdym miejscu.

Thermico zapewnia:

kompleksową obsługę – od projektu, poprzez produkcję, dostawę i montaż nowoczesnych rozwiązań w obszarze grzewczym

technologię na najwyższym poziomie z powodzeniem stosowaną na całym świecie

profesjonalizm

doradztwo w zakresie inwestycji i plan jej przeprowadzenia

realne oszczędności i dobry klimat w kościele

Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w miejscowości Kłaj, w okolicach miasta Kraków. Obszarem działalności obejmujemy wszystkie regiony Polski. Chętnie podejmujemy działania poza granicami Polski, przykładem czego jest realizacja inwestycji w kościele w Bałcie na Ukrainie.

Urządzenia stosowane w montowanych przez nas systemach ogrzewania nadmuchowego pochodzą od sprawdzonych producentów będących liderami w swojej branży. Na wykonane przez nas prace zapewniamy serwis, zarówno podczas okresu gwarancji, jak i po nim.

Po więcej informacji prosimy o kontakt przez formularz mailowy, lub telefonicznie. Zapraszamy też na naszą stronę domową thermico.pl , gdzie znajdują się galerie zdjęć naszych realizacji.