Montaż i serwis ogrzewania nadmuchowego – Thermico

Większość zleceń, które wykonujemy to właśnie montaż i serwis ogrzewania nadmuchowego – śmiało możemy o sobie powiedzieć, że będąc obecni na rynku od 2007 roku jako THERMICO staliśmy się już najlepszymi specjalistami w branży HVAC. Każdą nową inwestycję traktujemy jako wyzwanie i okazję do poszerzenia naszego doświadczenia dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i bezproblemową realizację prac.

Zanim podejmiemy się montażu lub serwisu ogrzewania nadmuchowego wykonujemy darmową wycenę zakresu naszych prac, a także urządzeń potrzebnych do zagwarantowania wysokiej jakości efektu końcowego. Nieustannie staramy się o całkowitą satysfakcję naszych klientów, których pozytywne opinie są dla nas niezwykle ważne i bardzo motywują nas do tego, aby dalej prężnie rozwijać firmę THERMICO.

Przy wprowadzaniu na rynek naszych innowacyjnych rozwiązań postawiliśmy sobie za cel, aby zwrócić szczególną uwagę na zagadnienia związane z ochroną środowiska, dlatego też nasze ogrzewanie nadmuchowe THERMICO zawsze projektujemy w taki sposób, aby bezproblemowo współpracowało ono z zasilaniem fotowoltaicznym – czyli poprzez panele słoneczne.

Nasi pracownicy to w pełni wyszkoleni i profesjonalni specjaliści w branży, posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, które są potrzebne do wykonywania prac zleconych przez inwestorów prywatnych, a także prac zleconych przez firmy, developerów, czy instytucje publiczne.

Sprawdź
Nowości

Ostatnie realizacje

Systemy ogrzewania nadmuchowego dla kościołów i obiektów sakralnych.
Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa

Zainstalowana moc chłodnicza 14kWPowierzchnia kościółka: 150m2 Kolejna realizacja systemu klimatyzacji w kościele. Kościółek drewniany permanentnie się[…]

Czytaj całość
Kościół w Bieszadzi, Ukraina

Powierzchnia kościoła – 175 m²;Kubatura – 1326 m³;Wydajność powietrzna pompy ciepła 16kW Wydatek powietrza – 2520[…]

Czytaj całość
Kościół Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Wilczyskach

Cel: Klimatyzacja, wentylacja ogrzewanie. Lokalizacja: Wilczyska Gmina Bobowa małopolskie Dane techniczne: kościół o pow. 150 m2[…]

Czytaj całość

Darmowa wycena?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032