Thermico – ogrzewanie kościołów i obiektów sakralnych

Ogrzewanie kościołów jest specjalizacją THERMICO, przedsiębiorstwa obecnego na rynku branży ogrzewania nadmuchowego i wentylacji już od ponad dekady. W okresie tym wypracowaliśmy wygodne formy współpracy w zakresie przeprowadzanych inwestycji. Każda z nich kończyła się obopólnym zadowoleniem z prac, które służą poprawie komfortu wiernych i osób duchownych.

Ogrzewanie kościołów

Odpowiednia temperatura i dobry klimat w budynku to finał współpracy. Nim do niego dojdzie chętnie doradzimy w zakresie ogrzewania nadmuchowego i możliwości jego wykorzystania w budynkach, zarówno sakralnych, jak i tych spełniających inne funkcje. Na konkretnych przykładach wskażemy, że ogrzewanie kościołów nie musi wiązać się z wysokimi opłatami, zaś jakość powietrza w budynku znacznie się poprawia. Zajmujemy się techniczną stroną inwestycji proponując optymalne dla lokalizacji rozwiązania. Po dokładnym rozplanowaniu prac przeprowadzamy niezbędne w zakresie montażu ogrzewania nadmuchowego prace budowlane. Wszystkim naszym działaniom przyświeca przy tym idea poszanowania miejsca oraz jego wartości, zarówno duchowej jak i architektonicznej, swoje działania dostosowujemy do potrzeb parafian.

Działalność firmy opiera się także na montażu systemów ogrzewania nadmuchowego w domach mieszkalnych i budynkach użytkowych. W zaawansowanych inwestycjach opieramy się na rozbudowanych instalacjach obejmujących rekuperację, klimatyzację i wentylację w obiektach. Rozwiązania te stosujemy z powodzeniem podczas bieżących prac w nieruchomościach o dużych i średnich powierzchniach użytkowych. Wygodę zarządzania dobrą jakością powietrza i jego odpowiednia temperaturę gwarantuje centralne sterowanie systemem, które odbywa się za pomocą prostego w obsłudze, wygodnego sterownika.

W albumie naszych realizacji znajdują się zarówno obiekty nowe, jak i historyczne. THERMICO zadba o dobry klimat w każdym miejscu.

Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w miejscowości Kłaj, w okolicach miasta Kraków. Obszarem działalności obejmujemy wszystkie regiony Polski. Chętnie podejmujemy działania poza granicami Polski, przykładem czego jest realizacja inwestycji w kościele w Bałcie na Ukrainie.

Urządzenia stosowane w montowanych przez nas systemach ogrzewania nadmuchowego pochodzą od sprawdzonych producentów będących liderami w swojej branży. Na wykonane przez nas prace zapewniamy serwis, zarówno podczas okresu gwarancji, jak i po nim.

Po więcej informacji prosimy o kontakt przez formularz mailowy, lub telefonicznie. Zapraszamy też na naszą stronę domową thermico.pl , gdzie znajdują się galerie zdjęć naszych realizacji.

Sprawdź
Nowości

Ostatnie realizacje

Systemy ogrzewania nadmuchowego dla kościołów i obiektów sakralnych.
Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa

Zainstalowana moc chłodnicza 14kWPowierzchnia kościółka: 150m2 Kolejna realizacja systemu klimatyzacji w kościele. Kościółek drewniany permanentnie się[…]

Czytaj całość
Kościół w Bieszadzi, Ukraina

Powierzchnia kościoła – 175 m²;Kubatura – 1326 m³;Wydajność powietrzna pompy ciepła 16kW Wydatek powietrza – 2520[…]

Czytaj całość
Kościół Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Wilczyskach

Cel: Klimatyzacja, wentylacja ogrzewanie. Lokalizacja: Wilczyska Gmina Bobowa małopolskie Dane techniczne: kościół o pow. 150 m2[…]

Czytaj całość

Darmowa wycena?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032