Thermico – ogrzewanie kościołów i obiektów sakralnych

Ogrzewanie kościołów jest specjalizacją THERMICO, przedsiębiorstwa obecnego na rynku branży ogrzewania nadmuchowego i wentylacji już od ponad dekady. W okresie tym wypracowaliśmy wygodne formy współpracy w zakresie przeprowadzanych inwestycji. Każda z nich kończyła się obopólnym zadowoleniem z prac, które służą poprawie komfortu wiernych i osób duchownych.

Ogrzewanie kościołów

Odpowiednia temperatura i dobry klimat w budynku to finał współpracy. Nim do niego dojdzie chętnie doradzimy w zakresie ogrzewania nadmuchowego i możliwości jego wykorzystania w budynkach, zarówno sakralnych, jak i tych spełniających inne funkcje. Na konkretnych przykładach wskażemy, że ogrzewanie kościołów nie musi wiązać się z wysokimi opłatami, zaś jakość powietrza w budynku znacznie się poprawia. Zajmujemy się techniczną stroną inwestycji proponując optymalne dla lokalizacji rozwiązania. Po dokładnym rozplanowaniu prac przeprowadzamy niezbędne w zakresie montażu ogrzewania nadmuchowego prace budowlane. Wszystkim naszym działaniom przyświeca przy tym idea poszanowania miejsca oraz jego wartości, zarówno duchowej jak i architektonicznej, swoje działania dostosowujemy do potrzeb parafian.

Działalność firmy opiera się także na montażu systemów ogrzewania nadmuchowego w domach mieszkalnych i budynkach użytkowych. W zaawansowanych inwestycjach opieramy się na rozbudowanych instalacjach obejmujących rekuperację, klimatyzację i wentylację w obiektach. Rozwiązania te stosujemy z powodzeniem podczas bieżących prac w nieruchomościach o dużych i średnich powierzchniach użytkowych. Wygodę zarządzania dobrą jakością powietrza i jego odpowiednia temperaturę gwarantuje centralne sterowanie systemem, które odbywa się za pomocą prostego w obsłudze, wygodnego sterownika.

W albumie naszych realizacji znajdują się zarówno obiekty nowe, jak i historyczne. THERMICO zadba o dobry klimat w każdym miejscu.

Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w miejscowości Kłaj, w okolicach miasta Kraków. Obszarem działalności obejmujemy wszystkie regiony Polski. Chętnie podejmujemy działania poza granicami Polski, przykładem czego jest realizacja inwestycji w kościele w Bałcie na Ukrainie.

Urządzenia stosowane w montowanych przez nas systemach ogrzewania nadmuchowego pochodzą od sprawdzonych producentów będących liderami w swojej branży. Na wykonane przez nas prace zapewniamy serwis, zarówno podczas okresu gwarancji, jak i po nim.

Po więcej informacji prosimy o kontakt przez formularz mailowy, lub telefonicznie. Zapraszamy też na naszą stronę domową thermico.pl , gdzie znajdują się galerie zdjęć naszych realizacji.

Ostatnie
realizacje

Systemy ogrzewania nadmuchowego dla kościołów i obiektów sakralnych.
Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Parafia pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Cieniawie

Data realizacji: lato 2020 Cel: Klimatyzacja Zainstalowana moc chłodnicza 34kW Kościół parafialny posiadał ogrzewanie nadmuchowe wykonane[…]

Czytaj całość

Darmowa wycena?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032