Parafia św. Stanisława BM w Bałcie diecezja odesko-symferopolska

Lokalizacja:
Bałta, Ukraina

1 lipca, 2014

Zainstalowana moc grzewcza: 35kW
Wydatek powietrza – 3000 m³/h, pozwala na niemal dwukrotną wymianę powietrza w ciągu godziny.

Jedna z naszych pierwszych realizacji na wschodzie. Murowany kościół ormiańskokatolicki wzniesiony przez księcia Stanisława Lubomirskiego w 1765r.

Kościół zasilany jest piecem nadmuchowym kondensacyjnym o mocy grzewczej 35kW i przepływie powietrza 3000m3/h. Piec został zainstalowany w pomieszczeniu technicznym a nawiew ciepłego powietrza został rozprowadzony instalacją kanałową podposadzkową. Mamy tutaj klasyczny układ nadmuchowy. Powietrze czerpane jest z wnętrza kościoła poprzez tzw. kratkę powrotną umieszczoną na ścianie w nawie bocznej. Następnie powietrze zostaje filtrowane, nagrzane i ponownie wdmuchane do kościoła przez kratki podłogowe. Dodatkowo została jeszcze zamontowana czerpnia powietrza zewnętrznego dzięki której realizujemy funkcję wentylacji.

System doskonale sprawdza się w kościółku. Oprócz ogrzewania w sezonie zimowym pracuje w trybie wentylacji w okresie letnim. Mamy tutaj całoroczne wykorzystanie urządzeń. Ponadto w każdej chwili istnieje możliwość zainstalowania modułu klimatyzacji.

Sprawdź
Nowości

Ostatnie realizacje

Systemy ogrzewania nadmuchowego dla kościołów i obiektów sakralnych.
Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa

Zainstalowana moc chłodnicza 14kWPowierzchnia kościółka: 150m2 Kolejna realizacja systemu klimatyzacji w kościele. Kościółek drewniany permanentnie się[…]

Czytaj całość
Kościół w Bieszadzi, Ukraina

Powierzchnia kościoła – 175 m²;Kubatura – 1326 m³;Wydajność powietrzna pompy ciepła 16kW Wydatek powietrza – 2520[…]

Czytaj całość
Kościół Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Wilczyskach

Cel: Klimatyzacja, wentylacja ogrzewanie. Lokalizacja: Wilczyska Gmina Bobowa małopolskie Dane techniczne: kościół o pow. 150 m2[…]

Czytaj całość

Darmowa wycena?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032